Access Bars

Access Bars®?

V jakých oblastech Access Bars® pomáhá? 

před Bars (500 × 700 px)-2.png
 • Jemné doteky na bodech spouštějí neuvěřitelně relaxační proces, co Vás před příchodem znepokojovalo a štvalo, tak Vás po Barsech nechá v klidu
 • Zlepšení spánku
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Zmírnění napětí v mysli a těle
 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
 • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
 • Pomoc v obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
 • Snížení hyperaktivity u dětí
 • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
 • Vytváří trvalý pocit míru, klidu a pohody
 • Cítíte se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
 • Uklidnění rušivého hlasu v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
 • Uvolnění bloků vytvořených hněvem, frustrací a vyčerpáním
 • Zlepšení mezilidských vztahů 
 • U dětí zlepšení prospěchu ve škole díky zlepšení kognitivních funkcí mozku
 • Těhotné ženy si pochvalují urychlení a odlehčení porodního procesu v případě, že podstupovaly ošetření Bars® pravidelně
Po Barsech se lidé cítí lehčí, klidnější, lépe spí. Co je dříve rozčilovalo, je po Barsech nechává v klidu. Mění své úhly pohledu na svět. Mají nové nápady, objevují nové možnosti. Jejich život se mění. Spoustu lidí začalo dělat to, co je opravdu baví. A při pravidelných Barsech mohou zmizet i případné zdravotní problémy (nejen moje zkušenost) - když se utiší mysl, tělo má možnost se uzdravit. 
barsy-2.png

Jak probíhá Access Bars®?

 • Celková doba spuštění Bars je cca 60-90 minut.
 • Položíte se oblečení (bez bot) na lehátko.
 • Já Vám nejprve protáhnu energii, což znamená, že se zlehka dotknu bodů na hlavě, pak na chodidlech a nakonec na dlaních. To trvá celkem cca 3-5 minut. Pak už Vám spustím Bars body, tudíž se dotýkám pouze bodů na hlavě.
 • ​Od klienta je žádána jediná spolupráce: nekřížit při Bars ruce. 
 • U Bars nehraje hudba, ta totiž snižuje účinnost Bars. 
 • Naopak televize (film) na konkrétní téma může být přínosem, např. pokud byste měli fóbii z pavouků, tak se při Bars může pustit dokument o pavoucích :) 
 • Můžete přijít s konkrétním problémem, který byste chtěli změnit. O problému můžete mluvit nahlas, není to však potřeba, stačí na něj jen myslet. 
 • Někteří lidé u Bars usnou. To je v pořádku, tělo se zklidní, myšlenky odplynou a člověk se více uvolní. Někomu se při spuštěných Barsech zjevují vzpomínky z minulosti, vize, obrazy, barvy, někdo se dostává do stavu hluboké meditace a někdo to prospí a nevnímá nic. Není dobře, není špatně, každý je jinak citlivý. 
 • Bars je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti. U dětí jsou pohádky přínosem, jsou pak klidnější. 

Kolik spuštění Barsů a jak často máte absolvovat?
Jsou lidé, pro které je přínosem nechat si spouštět Bars® pravidelně 1x za měsíc. A pak jsou lidé, kteří chodí po třech měsících, že už je stres zase dohnal, a chtějí zase Barsy spustit. Vícenásobným opakováním se odbourává stále více a více převzatých úhlů pohledu a také stresu. Vždy záleží na Vás, co je pro Vás největším přínosem. Aktuální stres odezní obvykle hned. Změny v životě se mohou projevit i za několik týdnů po spuštění Bars®. Proto nedoporučuji hodnotit sezení hned, je dobré dopřát tomu čas, nechat věci plynout. A najednou zjistíte, že je to ve Vašem životě jinak. 

Pokud máte větší problém, např. velký stres, nemůžete spát, deprese, těžké životní období, atd. tak ze zkušenosti říkám, že to chce pravidelné spouštění Bars, jednou to nestačí. 

Vždycky záleží na Vás, jestli se  pro změnu rozhodnete. Už HIPPOKRATES řekl: "NEJSI-LI OCHOTEN ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, NENÍ TI POMOCI". 

Kdyby sis mohl vybrat svou budoucnost teď, co bys dělal-2.png

Co je Access Bars® a jak funguje? 

Příjemná a jednoduchá metoda, která mění lidské životy k radosti a lehkosti.

Jak to funguje? Jednoduše. Asi jako tlačítko Delete na počítači. Jedná se o 32 bodů na hlavě, kterých se jemně dotýkám a ony uvolňují náboj všech myšlenek, pocitů a emocí, které vás omezují a vytvářejí nepohodlí ve vašem životě a vašem těle. Každý bod souvisí s jistou oblastí v životě (peníze, kontrola, kreativita, atd.) 

A co se maže? Víte, co je podvědomí? Podvědomí řídí náš život, je to takový náš autopilot, a Bars dokáže toho autopilota přeprogramovat. V podvědomí máme uloženy všechny zkušenosti a zážiky celého našeho života. Tak například celý život slýcháme, co "SE SMÍ" a co "SE NESMÍ". Ve školkách a školách nám např. říkali, že musíme být hodné holčičky a hodní kluci, že "se" neodmlouvá, atd. jenže pokud máme být ty "hodné" děti, které neodmlouvají a dělají, co se jim řekne, jak se máme sami sebe zastat, když je to potřeba v dospělosti? A hlavně jak to udělat v klidu a bez zbytečných emocí? Když nám naše podvědomí jasně říká, že "musíme" poslechnout, že "se" neodmlouvá? 

Napadá mě ještě další příklad: Od malička známe pohádky, ve kterých si princové berou princezny a žijí spolu šťastně až do smrti. Kolikrát jsme si jako malé holčičky přáli mít prince jako z pohádky? Naše podvědomí vytvořilo projekci a očekávání vysněného prince. A jaká je šance potkat ho ve skutečnosti? Co když nám tyto projekce a očekávání brání žít v partnerství spokojeně, protože nemáme toho prince?


Také koukáme na televizi, sledujeme seriály. Čteme zprávy, které v nás často vyvolávají jen strach. Celý život nás někdo svými úhly pohledu ovlivňuje. Naše podvědomí si to všechno ukládá. Všechno si  to pamatuje. A tvoří podle toho náš život.

A o tomhle je Access Bars. Při spuštění Barsů z hlavy odejdou všechny tyto převzaté vzorce chování, všechny převzaté názory na život, všechny převzaté úhly pohledu a také všechny "musi" (musím toto, musím tohle, musím ještě tamto...). Všechno to, co Vám neslouží, co Vám nefunguje, není to Vaše a Vy to přesto žijete a nejste schopní se toho zbavit. Všechno tohle odejde a zůstanou jen VAŠE úhly pohledu, jen VAŠE myšlenky, jen VAŠE VĚDOMÍ. Až 98% názorů není našich, jsou převzaté. Opravdu 98% myšlenek není našich. Ale my podle nich žijeme. Co přestat žít život podle cizích myšlenek a začít vytvářet svůj vlastní život?

A jak Bars pozná, co smazat může? Bars není žádný program, ani žádná energie zvenčí, která by Vás nějak ovlivňovala. Bars je jen název pro body na hlavě, které dají pokyn mozku: už je čas to pustit, už tohle nechci, já si vybírám změnuM
ozek je úžasný, dokáže rozpoznat, které informace jsou opravdu VAŠE (vlastní zkušenosti, vlastní vědomí) a které jste převzali z okolí (rodiče, učitelé, zaměstnavatelé, televize, knihy, facebook, Vaše okolí...). Takže to, co Vám již neslouží, se vymaže, a Vy můžete začít žít život tak, jak si přejete. Začnete žít život podle sebe a Váš život bude plný lehkosti a radosti. Vy si najednou uvědomíte, že ty takzvané "musi" (ještě musím tohle a tohle) tak nějak sami zmizeli a Vy děláte to, co Vás baví. A děláte to proto, že chcete, ne proto, že musíte. Uvědomíte si, že není důležité to, co si o Vás myslí ostatní, že jejich soudy o životě a o Vás, jsou jen jejich úhly pohledu a Vás už se to nijak nedotýká.  Žijete v přítomnosti, jste tady a teď. Poznáte, co pro Vás funguje, co je pro Vás přínosem, v čem máte lehkost, a to žijete. Otevřou se Vám nové možnosti. Stačí si jen vybrat. 

Takže Vám ve skutečnosti nemůžu vymazat nic, co Vy sami nechcete. Odejde to, co už je připraveno, aby z Vašeho života odešlo. Já v tom figuruji jako někdo, kdo drží "tlačítko Delete". Vy tedy přijdete, pohodlně si lehnete a budete relaxovat, zatímco já Vám budu jemnými doteky na hlavě spouštět jednotlivé Bars body na hlavě, aby odešlo to, co pro Vás už dávno nefunguje a vy podle toho přesto žijete. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Energie proudí a čistí uložené bloky, rozpouští omezení, které vás drželo zpátky, nepotřebné odchází, zůstává jen to, co je pro Vás přínosem. 

 

Access Bars® slovy Access Consciousness®
Access Bars® slovy Access Consciousness®
restarthlavy@gmail.com
objednání: 605 214 315
Copyright 2018© Restarthlavy.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one