Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift


Určitě víte, co je facelift. A víte, co je Energetický Facelift™?

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spoustu energie a být sami se sebou spokojeni?

Co když vrásky a stáří jsou jen zajímavý úhel pohledu této reality? Co když je věk jen číslo? Jak byste vypadali, kdyby Vám někdo řekl, že budete žít 200 let? Nebo 300 let? Co když tělo stárne jen protože věříme, že musí stárnout? 
Vědci kvantové fyziky už dávno dokázali, že život tvoří myšlenka. Čemu věříme, co máme v hlavě, to žijeme. Takže pokud Vám teď řeknu, že budete žít 500 let, na kolik let se cítíte? Já jsem při té myšlence najednou zase zpátky dítě :) 

O tom je energetický facelift. Smaže přesvědčení a projekce, která máme o stáří a stránutí. Je to úžasný, jemný proces, který smaže např. i soudy o těle. Při opakovaném spuštění lidé slýchají: "Ty jo, ty vypadáš skvěle, úplně jsi omládl/a". Bez botoxu, bez operací, injekcí, peelingu nebo jiných procedur, bez bolesti. Naopak s naprostou lehkostí a radostí. S energetickým faceliftem. 

Tato technika může vytvářet podobné účinky v celém těle, tzn.pokud někde v těle je potřeba této energie, tak si o to tělo řekne, vezme si ji. Omlazuje se celý systém těla, včetně vnitřních orgánů. V některých případech je velkým přínosem spustit facelift na chodidlech. Zní to zvláštně, že? Podle Čínské medicíny jsou na chodidlech zrcadleny orgány celého těla. Jakmile se spustí facelift na chodidlech, orgány si načerpají potřebnou energii a přestanou ji "brát" při spuštění faceliftu na obličeji. V těchto případech stačí obvykle jen jedno spuštění na chodidlech, ostatní sezení už probíhají na obličeji a dekoltu. 

Vaše tvář vypovídá o Vašem životě. Jak se cítíte uvnitř, to vyzařujete ven. Když uvnitř budete mít lehkost a radost, budete to vyzařovat i ven. A krom toho
nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se přes kritický filtr na vlastní tělo, zvýší se Vaše sebevědomí. 
 

Chtěli byste vypadat mladší, uvolněnější, spokojenější?
 ​Doteky jsou zaměřeny na spuštění a přesun Vaší energie, k uvolnění bloků v energetických polích, vymazávají se roky "zmrzlých emocí", dlouhodobého stresu.

 

Access Energetický Facelift™ je vhodný pro ženy, muže i děti (např. tělíčko mého 4 letého synka si o energetický facelift říkalo pravidelně cca 2 měsíce - přesně jak se říká: tělo to žádá, tělo to potřebuje). 

 

 • Energetický Facelift trvá 60-90 minut. 
 • Provádí se jemnými doteky na obličeji, krku a horní části hrudníku (klíční kosti).
 • Při procesu ležíte uvolněně oblečení na lehátku. 
 • Energetický facelift probíhá bez hudby. Hudba (stejně jako u Bars®) snižuje účinek terapie.Příklad některé z výsledků, kterých je možno dosáhnout po pravidelných sezeních Access Energetického Faceliftu™:

 • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování
 • více zářivý a mladší výraz tváře
 • méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima
 • hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
 • sníženou pigmentaci
 • může se zastavit plešatění
 • zlepšuje se vidění do dálky
 • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

 

Access Energetický Facelift™ se liší od Access Bars®.  Je jemnější, víc pečující a laskavější pro Vás a Vaše tělo. Pokud se provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé. 
 

Jak se to zlepší? Jak být spokojená sama se sebou? Jak si uvědomit vlastní krásu? 
 

Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one