Co je Access Bars

Jak vnímám Access Bars®


Příjemná a jednoduchá metoda, která mění lidské životy k radosti, lehkosti a slávě. 

Jak to funguje? Jednoduše. Asi jako tlačítko Delete na počítači. Ptáte se, co chci mazat? Víte, co je podvědomí? Podvědomí řídí celý náš život, je to takový náš autopilot a Bars dokáže toho autopilota přeprogramovat. Jak funguje podvědomí Vám vysvětlím na příkladech: celý život slýcháme, co "SE SMÍ" a co "SE NESMÍ", jak máme žít a jak žít nemáme. Ve školkách a školách nám např. říkali, že musíme být hodné holčičky a hodní kluci, 
že "se" neodmlouvá, atd. jenže pokud máme být ty "hodné" děti, které neodmlouvají a jen na slovo poslouchají, jak se máme sami sebe zastat, když je potřeba? A jak to udělat v klidu a bez zbytečných emocí? Když nám naše podvědomí jasně říká, že "musíme" poslechnout, že "se" neodmlouvá? 
Také jste jako malí museli všechno "spapat", aby byl bonbonek? Nebo: ještě sousto za maminku, za tatínka, za babičku.... případně také oblíbené: víš, co by za to Somálci dali? ... (jako malá jsem ani netušila, co nebo kdo Somálci jsou...). A říkali jste si už někdy jako dospělí: proč já se vždycky tak strašně přecpu? Proč si nedám menší porci? Co když to je ten úhel pohledu z dětství, uložený v podvědomí, kdy jsme prostě museli jíst, jinak nebude bonbonek. Nebo to je sousto za maminku, za tatínka...  podvědomí nepozná, že jsme už dospělí, že už to chceme jinak. Podvědomí jen ví, že "se" dojídá.
Koukáme na televizi, sledujeme seriály. Čteme zprávy, které v nás často vyvolávají jen strach. Celý život nás někdo svými úhly pohledu ovlivňuje. Naše podvědomí si to všechno ukládá. Všechno si  to pamatuje. A tvoří podle toho náš život.
Napadá mě ještě další příklad: 
Od malička známe pohádky, ve kterých si princové berou princezny a žijí spolu šťastně až do smrti. Kolikrát jsme si jako malé přáli mít prince jako z pohádky? Naše podvědomí vytvořilo projekci a očekávání vysněného prince. A jaká je šance potkat ho ve skutečnosti? Co když nám tyto projekce a očekávání brání vnímat partnery takové, jací jsou? Co když  to brání žít v partnerství spokojeně, protože nemáme toho prince.

Tak o tomhle jsou Bars. Tohle Bars maže. 
Při spuštění Barsů z hlavy odejdou všechny tyto převzaté vzorce chování, všechny převzaté názory na život, všechny převzaté úhly pohledu a také všechny "musi" (musím toto, musím tohle, musím ještě tamto...). Všechno to, co Vám neslouží, co Vám nefunguje, není to Vaše a Vy to přesto žijete a nejste schopní se toho zbavit. Všechno tohle odejde a zůstanou jen VAŠE úhly pohledu, jen VAŠE myšlenky, jen VAŠE VĚDOMÍ. Až 98% názorů není našich, jsou převzaté. Takže je u každého co mazat. 

A jak Bars pozná, co smazat může? Bars není žádný program, ani žádná energie zvenčí, která by Vás nějak ovlivňovala. Bars je jen název pro body na hlavě, která dají pokyn mozku: už je čas to pustit, už tohle nechci, já si vybírám změnuM
ozek je úžasný, dokáže rozpoznat, které informace jsou opravdu VAŠE (vlastní zkušenosti, vlastní vědomí) a které jste převzali z okolí (rodiče, učitelé, zaměstnavatelé, televize, knihy, facebook, Vaše okolí...). Takže vše, co Vám již neslouží se vymaže, a Vy můžete začít žít život tak, jak si přejete. Začnete žít život podle sebe a Váš život bude plný lehkosti a radosti. Vy si najednou uvědomíte, že ty takzvané "musi"(ještě musím tohle a tohle) tak nějak sami zmizeli a Vy děláte to, co Vás baví. A děláte to proto, že chcete, ne proto, že musíte. Uvědomíte si, že není důležité to, co si o Vás myslí ostatní, že jejich soudy o životě a o Vás, jsou jen jejich úhly pohledu a Vás už se to nijak nedotýká.  Žijete v přítomnosti, jste tady a teď. Poznáte, co pro Vás funguje, co je pro Vás přínosem, v čem máte lehkost, a to žijete. Otevřou se Vám nové možnosti. Stačí si jen vybrat. 


Takže Vám ve skutečnosti nemůžu vymazat nic, co Vy sami nechcete. "Kvalita" smazaných dat záleží jen na Vás. Odejde to, co už je připraveno, aby z Vašeho života odešlo. Já v tom figuruji jen jako někdo, kdo drží "tlačítko Delete". Vy tedy přijdete, pohodlně si lehnete a budete odpočívat, zatímco já Vám budu jemnými doteky na hlavě mazat z hlavy to, co pro Vás už dávno nefunguje a vy podle toho přesto žijete. Tyto cílené dotyky specifických bodů aktivizují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Energie proudí a čistí uložené bloky, rozpouští omezení, které vás drželo zpátky, nepotřebné odchází, zůstává jen to, co je pro Vás přínosem. ​Já mám po Barsech vždycky pocit lehkosti a radosti.  
 

A co vy? Dovolíte si přijímat, odstranit limity a otevřít se novým možnostem? 
Začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno? 

Jaké možnosti tu pro Vás s Access Bars® jsou? A jakým přínosem pro Vás můžu být já?

 
 
Access Bars® slovy Access Consciousness®
Access Bars® slovy Access Consciousness®
Jak mi Access Bars® pomůže?
Jak mi Access Bars® pomůže?
Jak probíhá sezení?
Jak probíhá sezení?
Kolik sezení mám absolvovat?
Kolik sezení mám absolvovat?
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one