Kolik sezení a jak často mám absolvovat?                                                                       

 

Celý život "sbíráme" různé úhly pohledu, které nás pak ovlivňují. S každým spuštěním Bars® se zbavujeme takových, které pro nás už nefungují. Kolik těch cizích nesmyslů, co pro Vás nefungují a přesto Vás ovlivňují, máte Vy? 
Každý jsme jiný, každý si ve svém životě dovolí něco jiného. Někdo má jediný problém, který chce řešit, a ten mu zmizí během jednoho sezení. Pak jsou lidé, kteří cítí obrovský přínos nechat si spouštět Bars® pravidelně např. po třech týdnech. Někdo chodí pravidelně na masáže, někdo chodí pravidelně na Bars®. Vícenásobným opakováním se odbourává stále více a více převzatých úhlů pohledu. Dostávat Bars® můžete i denně. Pravidlo neexistuje. Vždy záleží na Vás, co je pro Vás největším přínosem. Účinek Bars® je i později po ošetření. Aktuální stres odezní obvykle hned. Změny v životě se mohou projevit i za několik týdnů po spuštění Bars®. Proto je přínosem nehodnotit sezení hned, dopřát tomu čas a volnost, nechat věci plynout. A najednou zjistíte, že je to ve Vašem životě jinak. 


Moje zkušenost: 
Ze zkušenosti (nejen vlastní) doporučuji nechat si spustit Bars alespoň 3x za sebou s měsíční pauzou (1x měsíčně po dobu 3 měsíců). Pro někoho, kdo má deprese, trápí ho stres, nemůže spát, určitě doporučuji minimálně 3 spuštění Bars za sebou s měsíční pauzou, spíš ale více. 

Nebo ještě jinak: když někoho bolí záda, jde jednou na masáž a je v pohodě? Bylo by to super, ale tak to bohužel není. Chodí pravidelně několik měsíců a někdy i let. Tím nechci říct, že musíte chodit několik let na Bars, aby se Vám ulevilo. Po Bars se uleví hned. Jenže když se vrátíte do práce, domů, pustíte si televizi, atd...... jste v tom zpátky. Ne v takové míře, ale stejně na Vás ty starosti padají.  No a tohle je okamžik, kdy je dobré se zamyslet: co chci? Co si v životě vyberu? Chci opravdu změnit svůj život? Chci opravdu mít v životě víc lehkosti a radosti? Pokud je tohle to, co si chcete vybrat, narovinu říkám: jednou spuštění Bars nepomůže. Jednou spustit Bars je o tom zažít tu energii, určitě i jedno spuštění Bars za to stojí. Nicméně aby se změny opravdu projevily, je potřeba nechat si Bars spouštět pravidelně opravdu alespoň 3x po sobě. 

Já sama jsem si prošla rodinnou konstalací, kineziologií, ošetřením Reiki a spoustou dalších metod, které mi přišly do cesty. Vždycky se mi ulevilo na chvilku. Ale nebavilo mě "probírat" se minulostí a "napravovat" to, hledat, kde je v minulosti problém, který způsobuje to, že jsem cítila mizerně. Bars bylo jiné v tom, že jsem si lehla, nemusela nic říkat, nemusela jsem hledat v minulosti, co mi kdy, kdo, kde provedl, kde ten problém je. Naopak. Jen jsem ležela (většinou usnula). A když jsem vstala, cítila jsem se jako nový člověk. Byla jsem úžasně zrelaxovaná, jako bych spala několik dní v kuse. Chodila jsem pravidelně jednou za měsíc a asi po půl roce jsem zjistila, že věci, které mě před Bars dokázaly "zvednout ze židle" (strašně rozčilovaly), tak už mnou jen procházejí a nic se mnou nedělají. A za to jsem obrovsky vděčná. Konečně jsem pocítila úlevu a lehkost v životě. Takže ano, Bars funguje, jen je potřeba se pro změnu rozhodnout a dát tomu čas a pravidelnost. To je moje zkušenost. Přirovnala bych to k cibuli: s každým spuštěním Bars se odloupně jedna slupka (vrstva) Vašeho problému a po odstranění několika slupek (vrstev) jste konečně u vytouženého cíle:lehkost, radost a pohoda.

Takže za mě je to obrovský relax, který dopřávám sobě i svému tělu pravidelně. Kdy naposledy jste relaxovali Vy? :) Já jen při Bars, jinak jedu pořád na plný výkon, v dnešní uspěchané době na volno nějak není prostor. Nebo je? Co jiného je tu možné?  :)  

  
 
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one