Access Energetic Facelift™ je jedním z Access Consciousness®  tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu.

Energie, které proudí během Access Energetic Facelift™ jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se při terapii zaměříme.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu? Jaké jsou další možnosti?

Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky metody ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.
 

Během tréninku se naučíte jak provádět Energetický Facelift. 2 plná sezení bude provádět a 2 sezení obdržíte. 

V ceně kurzu je zahrnut manuál s bližšími informacemi o tomto procesu a pořadí ručních poloh.

Po absolvování tohoto kurzu jste Access Energetic Facelift Praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.

Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích a wellness centrech po celém světě.

Investice: 5.300,- Kč, při opakování 2.650,-Kč
Děti do 15 let v doprovodu platící osoba zdarma. 

Termíny a registrace na kurz
Termíny a registrace na kurz
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one