Kurzy tělesných procesů 
 

Jedná se o energické ošetření těla. Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.
Zatímco Access Bars
® pracuje s myšlenkami (s hlavou), tak tělesné procesy pracují s energií těla.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Tělesné procesy jsou energie tělu vlastní. Harmonizují vnitřní procesy těla, dochází k znovuobnovení samolečebných sil těla. Procesy těla mohly být narušeny různými způsoby - úrazy, nehody, operace, traumata, zneužívání, silné emoční vypětí apod. A tak se může stát, že nějaký proces v těle nemusí fungovat, případně může být jeho funkčnost omezená. Tělesnými procesy Access Consciousness® můžeme vrátit tělu jeho přirozenou energii. 

Tělesné procesy Access Consciousness® jsou navrženy tak, aby navracely naše těla do původního blueprintu (otisku). Tento původní otisk ztrácíme díky vlivu a tíze této reality, různým traumatům a dramatům.

Co kdybyste mohli mít zase lehkost ve vašem těle?

Jste ochotní mít novou realitu a vztah se svým tělem?

 

Procesy, které na našich kurzech facilitujeme, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, není třeba žádného předchozího kurzu. Dovedeme vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Tyto procesy jsou energetické - pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.
 

Termíny a registrace.png
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one