Kvantová terapie

Kvantová terapie

 
Tato metoda vychází z kvantové fyziky, kde realita je přímo závislá na pozorovateli. Kolem nás existuje kvantové pole, které je tvořeno nekonečným množstvím možností. Na našem vědomém výběru závisí, která z těchto možností se stává naší realitou, tu pak žijeme. Víte jakou realitu jste si zvolili? No přeci tu, kterou vidíte kolem sebe. Ale nemusí to tak být, stačí zapracovat na svých podvědomých procesech.
Kvantová terapie je velmi rychlá a účinná. První změny pocítíte okamžitě. Situace, která vám navozovala nepříjemné pocity, obavy, strachy, je vám najednou jedno. Nepříjemné emoce se uvolní a díky tomu se vyladí i konkrétní situace, nastane změna ve vaší realitě.

 

Kvantová terapie jako cesta transformace

V téměř každé výše uvedené oblasti se při kvantové terapii dotkneme témat z dětství. Přebíráme vzorce chování a programy svých rodičů, často právě v dětství vznikají naše první bloky a strachy, které pak úspěšně rozšíříme do dalších oblastí našeho života. Nemusí jít přitom o nic velkého, zásadního a přesto si je pak dál neseme životem, opakovaně nás přivádí do situací, kde se necítíme dobře, kde se nám nedaří.

Je neuvěřitelné jaký posun nastává, pokud vyčistíme vztahy s našimi rodiči, sourozenci a dalšími blízkými. Svět kolem nás se změní, my začínáme vnímat jiné situace, okolí na nás reaguje jinak.
Přitom jsme to pouze my, kdo změnil své pocity a myšlenky a tím i realitu našeho života. 

 

Během kvantového čištění pracujeme na odstranění všech bloků a strachů, které Vám nedovolí žít si tak, jak chcete. Představte si, že žijete celý život “s klapkami na očích”, jako kůň, který vidí jen cestu, kterou mu vymezují klapky, ostatní je mu skryto. V okamžiku, kdy přetvoříme Vaši realitu – vyčistíme vše, co Vás tížilo, blokovalo, stresovalo, Vaše “klapky” se uvolní a možná, že spadnou úplně. Najednou uvidíte, co jste předtím vidět nemohli, ikdyž to pořád existovalo, jenom jste to nemohli vidět přes hranice, které jste si postavili.

Mnoho lidí žije minulostí a utápí se ve svém neštěstí v přítomnosti. Ale ti z Vás, kteří si uvědomili, že nechtějí být obětí, ale naopak, chtějí si tvořit své vlastní štěstí a spokojenost, musí vzít zodpovědnost za vše, co se děje do vlastních rukou.

Během kvantového čištění dochází ke změnám ve Vašem kvantovém poli, se kterým celou dobu pracuji. Zbavujete se negativních emočních nábojů k situacím, vztahům, událostem. Zbavujete se programů, které Vás po celou dobu nutí do určitého chování, které Vám nevyhovuje nebo Vám brání dosahovat vytyčených cílů. Každý z nás je světem, který byl utvářen mnoha lidmi a událostmi od útlého dětství až po současnost. Každý z nás si z těchto zkušeností vybral něco jiného a tím jsme jedineční! Ale často nás výchova, zážitky, zkušenosti natolik “poškodí”, že se točíme v kruhu a nevíme kudy ven.

Při řešení konkrétních situací, vztahů, nemocí, fóbií apod. pracujeme s emocemi, neboť emoce jsou hybatelé, přitahující a zhmotňující naše myšlenky, přání a věci v našich životech. Pokud své emoce ovlivňuji já, mám svobodu se rozhodnout. Pokud emoce ovlivňují mne, moje reakce jsou na úrovni plazího mozku – útok, útěk, ustrnutí. Z těchto důvodů je důležité právě kvantové čištění (vybití emočních nábojů), což lze chápat také jako nastavení nové reality, ve které omezující bloky jednoduše nemají již žádný prostor!

Pracuje se ve stavu hlubšího uvolnění, tzn. máte zavřené oči po celou dobu terapie. Nijak se Vás nedotýkám, jen pracuji s informacemi a Vaším kvantovým polem. Funguje to tak, že pokud Vám něco vadí, po “vytažení” z Vašeho pole zjistíte, že už vlastně Vám nevadí nic:) Nevěříte? Vyzkoušejte!

S čím vám může kvantové čištění může pomoci?

Možnosti jsou neomezené, řešit lze např. mezilidské vztahystrachy, fobie, bolesti, nemoci, stres ale také dosažení vysněných cílů, hojnosti, zdraví, štěstí a mnoho jiného.
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one