Bez ohledu na vaši současnou finanční situaci je možné získat bohatství a hojnost. Vy sami jste zdrojem pro jeho vytvoření! Často si myslíme, že kdybychom dostali velké dědictví nebo vyhráli ve sportce, pak by se s naše finanční situace zlepšila a my bychom byli šťastní. Není přeci nic špatného na získání dědictví nebo výhře a … a co jiného je možné? Co byste mohli dnes udělat, abyste okamžitě začali měnit svou finanční situaci?

Zde je 7 klíčů k transformaci finanční reality, začněte dnes!

 • Vytvořte si účet 10%
  • Vezměte 10% z každé koruny, kterou obdržíte, a odložte si ji stranou. V určitém okamžiku, když uvidíte jak váš účet narůstá, se vaše pozornost přestane soustředit na nedostatek peněz. Všechny stresy, které máte s penězi, odejdou z vašeho života. Lidé, kteří jsou skutečně bohatí jsou ochotni mít peníze – nejenom je utrácet. Důležité je: hlavně neutraťte je! Je to prostě 10%, na které se "nesahá", které se jen množí. 
 • Vždy mějte u sebe hotovost
  • Dejte si do peněženky takové množství peněz, které si myslíte, že by bohatý člověk měl u sebe, a mějte je stále u sebe. Jaká je to pro vás částka? Kolik peněz byste museli mít v peněžence, abyste měli pocit, že jste bohatí? Ať je to částka jakkoliv vysoká, dejte ji peněženky a opět tyto peníze neutrácejte. Ideální je mít je v cizí měně, pak máte opravdu jistotu, že je neutratíte. Kdykoli se pak podíváte do peněženky a uvidíte, kolik peněz máte, budete se cítit lehce. Zvykněte si na to, mít u sebe peníze a peníze k vám začnou plynout s větší lehkostí.
 • Začněte klást otázky
  • Pokud jde o peníze, máme tendenci vyvozovat závěr. Chodili jsme stejným směrem tak dlouho, až se to stalo rutinou. Když položíte otázku, dveře se otevřou a objeví se za nimi prostor, světlo a možnosti. Zeptejte se: „Co jiného je možné? Co se tím změní? Jak by to mohlo jít lépe než dosud? Co jiného je tu možné?
 • Jaký bude můj život za 5 let?
  • Pokud se chcete dozvědět, co vytváří vaše volby, zeptejte se: „Pokud si to vyberu, jaký bude můj život za 5 let?" A „Jaký bude můj život za 5 let, pokud si toto nevyberu?" Tyto otázky vám umožňují uvědomit si energii toho, co vaše volba vytvoří. U některých možností budete cítit větší radost a větší pohodlí, u jiných se budete cítit nepříjemně, těžce. Sledujte, co je lehké a radostné, a peníze budou následovat!
 • Peníze plynou z radosti
  • Mnoho z nás si myslí, že jakmile budeme mít situaci s penězi "vyřešenou", pak budeme šťastni. Takže tvrdě pracujeme s nadějí, že jednoho dne si budeme moci dovolit užívat náš život. Ale je to naopak. Rozhodněte se být šťastní už teď a peníze budou následovat! Takže, co vás baví? Co vám dává pocit, že žijete? Co vás naplňuje a dává vám pocit radosti a nadšení? Zvolte to nyní a sledujte příliv peněz!
 • Ukaž mi peníze!
  • Řekni to třikrát. Ukaž mi peníze. Ukaž mi peníze. Ukaž mi peníze!!! A řekněte: mohu mít peníze už teď prosím? Peníze jsou věcí, které se objeví. Ale musíte být ochotni o to požádat, pokud chcete, aby vám vesmír poskytl peníze. Jednou z nejlepších otázek, které můžete položit: „Mohu teď mít peníze?“ 
 • Co je pro vás snadné? 
  • Věc, kterou děláte nejsnáze, je pro vás tak jednoduchá, že si myslíte, že nemá žádnou hodnotu, je přesně tou věcí, která vám přinese většinu peněz. Co to je? Co děláte a o čem si myslíte, že nemá žádnou hodnotu?  Přitom by vám za to lidé skutečně zaplatili velké množství peněz? Myslíte si, že když je to pro vás tak snadné, je to snadné pro všechny ostatní? To však není pravda! Co je snadné pro vás, není snadné pro všechny ostatní. Jak můžete využít toho, co je pro vás snadné, aby vám to vydělalo peníze?

 

Jste připraveni mít peníze?

Jste připraveni žít v bohatství a hojnosti?

Byli byste ochotni to přijmout?Jakmile začnete používat tyto klíče, změníte způsob, jakým jste byli doteď spojeni s penězi. Když změníte způsob, jakým budete komunikovat s penězi, změníte s ním své zkušenosti …. a to je začátek pro krásný vztah s penězi a s přijímáním peněz.


Otevření vaší nové finanční reality je možné také pomocí energetické dotykové masáže Access Bars®. Více informací:https://restarthlavy.cz/menu/terapie-access-bars-r/co-je-to-access-bars


Access Bars® určite doporučuji v případě, že máte o penězích špatné mínění. Určitě znáte, že peníze jsou špinavé a kazí charakter, že bez práce nejsou koláče, že peníze smrdí a že pečení holubi sami do pusy nelétají. A co známé pořekadlo – lehce nabyl, lehce pozbyl.

To a možná ještě spousta různých myšlenek se vám může honit hlavou. Když se poté zamyslíte, jak funguje zákon přitažlivosti, myslíte si, že opravdu můžete mít peníze? Že třeba můžete vyhrát? 

Můžete to tak nechat, anebo změnit a umožnit, abyste mohli mít peníze. Přijďte na terapii a společně vymažeme všechna očekávání, která o penězích (a třeba i výhře) máte.  Zbavíme vás všech vašich strachů, přesvědčení a vzpomínek, které vám vytanou na mysl při představě peněz. Pamatujte si, že vzpomínka v paměti je důkazem, co je ve vašem podvědomí uloženo jako základ všeho, co prožíváte. Změňte vzpomínky, vyčistěte své strachy (mohou být spojené také se vzpomínkou či jen jako výsledek naší představivosti) a výsledky se dostaví.
 


 

Zdroj: AccessLenka
Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one