Tělesné procesy

Tělesné procesy Access Consciousness 


Jedná se o energické ošetření těla. Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Zatímco Access Bars
® pracuje s myšlenkami v hlavě, tak tělesné procesy pracují s energií těla.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Tělesné procesy jsou energie tělu vlastní. Harmonizují vnitřní procesy těla, dochází k znovuobnovení samolečebných sil těla. Procesy těla mohly být narušeny různými způsoby - úrazy, nehody, operace, traumata, zneužívání, silné emoční vypětí apod. A tak se může stát, že nějaký proces v těle nemusí fungovat, případně může být jeho funkčnost omezená. Tělesnými procesy Access Consciousness® můžeme vrátit tělu jeho přirozenou energii. 
 

Tělo je náš nejlepší a nejblížší kamarád. Hýčkejme ho.
Tělo, co by jsi chtělo? Tělo, co je pro tebe největším přínosem? 


 
 

Vždy platí, že si vybírá tělo, nikoli my. Při výběru tělesného procesu je "pánem" Vaše tělo, to si řekne, jaký proces je pro něj v daný okamžik největším přínosem.
Příklady tělesných procesů:
 

TSS - Trojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. 
 

MTVSS pro imunitní systém

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).


Rýma, chřipka, co s ní?
Tělesný proces Access Consciousness, kterým během několika hodin můžeme eliminovat nachlazení a chřipku a změnit celý imunitní systém a strukturu, ve kterém funguje. Umožňuje tělu dynamicky překonat to, co se považuje za normální lidské onemocnění. Používáme pro nespavost, funguje to u artritidy, můžete použít na zvířatech s epilepsií.
Ideální proces pro podzimní dny.


Pryč s traumaty
Tento proces používáme v případech, kdy je tělo traumatizováno, mění to, co zablokuje trauma na místo a odstraňuje šok a trauma z těla. 
Ruší především účinek kumulativního traumatu na tělo. Tento proces odstraní vše, co uzamklo trauma do konkrétního místa. Může být použit v případech nevyřešené bolesti nebo omezení pohybu u někoho s anamnézou traumat, zvláště opakovaným traumatem.
Používá se u sportovců i těch, kteří vykonávají fyzickou práci, která opakovaně zahrnuje intenzivní / nadměrnou námahu.Jak být konečně sám sebou?
Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. 
Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta! A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni. Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. Hněv a vztek?
Tělesný proces, díky kterému můžete z vašeho fyzického těla odblokovat hněv a vztek. Jak jsme již v Access zvyklí, není důležité znát příčinu, stačí si vybrat novou realitu.
Tento tělesný proces uvolní přesně to, co je jeho vlastní definice hněvu a vzteku.Odblokuj, odemkni a uvolni své tělo
Tento tělesný proces je dobrá metoda pro relaxaci osob, které se nedokáží uvolnit. Tento proces může pomoci osobě s napjatými, svázanými svaly, která má prvky anafylaktického šoku. Kdekoli je nějaké trauma, existuje velká šance, že anafylaktický šokový proces bude přínosem. Šok může být také z hodnocení nebo z přijatých úhlů pohledů jiných lidí. Je-li na Vás namířeno neuvěřitelné množství názorů druhých, pak to Vaše tělo může šokovat. Tento proces provádíme v oblastech bolesti způsobených přepracovanými nebo vyčerpanými svaly.
Jedná se o skvělý proces jak pro zvířata, která jsou přepracována (jako například závodní koně po dostizích) nebo tanečníky či zpěváky nebo atlety, kteří nějakým způsobem přetáhli jejich hlas nebo tělo při vystoupení či jiné aktivitě. Pokud v něčem soutěžíte, nechte si tento proces udělat po soutěži. Pohnete-li se a Vaše tělo se zamkne, tento proces ho odemkne.Regenerace buněk při a po rakovině
Tento proces je vhodný pro pacienty s rakovinou, k znovu obnovení jejich imunitního systému. Pomáhá lidem i přímo v procesu chemoterapií, prochází ji pak z větší lehkostí a někdy dokonce ani nedochází k vedlejším projevům jako je např. vypadávání vlasů.


Eliminace a vyhlazení toxinů
Toxické amalgámy jsou součástí toho, co vytváří v těle rakovinu. 
Tento proces pomáhá odstranit z těla toxické látky, ať už se jedná o cokoliv. Tímto procesem mohou být odstraněny škodlivé účinky amalgámů používaných při dentálních zákrocích, toxické součásti očkování a další látky, které se v těle vyskytují a tělo je není schopno vyloučit běžnou eliminací.Chcete lehkost na místo tíhy této reality?
Tělesný proces, který odstraňuje tíhu a vážnost, se kterou se znažíme zapadnout do této reality. Proces vhodný pro osoby trpícími depresemi a negativitou. Vhodný pro každého, kdo chce více komunikovat se svým tělem a eliminovat všechna místa, každou buňku, kde přijímáme morálku a kulturu ve které žijeme za vlastní.
Nechte tíhu úhlů pohledu, které ostatní mají na vás nebo na cokoliv, a které jste uložili do vašeho těla odejít. Kolik lehkosti můžete pocítit ve svém těle?Bolest, co s ní?
Pro každý pevný úhel pohledu, který zaujmete, se musíte odpojit od vašeho vědomí. Tento tělesný proces odemyká a odstraňuje nejrůznější omezující pevné úhly pohledu, které jsme vzali za své, a umožňuje více přítomnosti s vědomím našeho těla.

Bolest je často způsob našeho těla, jakým nám dává informaci o tom, kolik pevných úhlů pohledů máme, které nám dobře neslouží. 
Poziční HEPADS jsou to, co vytváříte s každým pevným úhlem pohledu, který jste zaujali. Tato realita říká, že máte jenom pravdu a nemýlíte se, když máte správný pevný názor. A tak trávíte celý svůj život tím najít správnou pozici, ten správný úhel pohledu, jak se můžete zapadnout, získat, jak můžete vyhrát a nemusíte ztratit. Pak bude vše v pořádku. Až na to, že tohle je součást konstrukce všeho, o čem víte, že to ve vašem životě nefunguje.Circuitry
Obnoví hladký tok energie v těle, který je přerušen v důsledku tělesných traumat (nehody, operace, pořezaná či roztržená kůže, záchvaty). Tyto přerušené obvody mohou mít vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat.

Podporuje zhojení ran po operaci.
Kombinace procesů Circuitry a TSS při spuštění Access Bars® může mít hluboký účinek na osoby s autismem, ADD, ADHD a OCD.

Lymfatická energetická masáž
Rozproudí a obnoví tok vaší lymfy, zmenší otoky. Pomůže také se záněty dutin a problémy s ušima a sluchem.

Korekce zraku a vidění 
Pomůže při nápravě zraku i při problémech s nosními dutinami.
Umožňuje vidět a vnímat realitu takovou, jaká skutečně je, bez omezení naší mysli. Otevírá další možnosti, které nyní nevidíme nebo je nechceme vidět.

Buněčná paměť
Pro nedávná nebo stará zranění a jizvy na těle. Tento proces odemkne trauma, aby se vrátil přirozený stav těla. Dovolí tělu, aby se rozhodlo uzdravit.
 

Nervový systém
Obnova spojení se Zemí

 

.......... a mnoho dalších 

Kopie návrhu Kopie návrhu All of Life comes to me with Easy, Joy & Glory®!.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one