Tělesné procesy Access Consciousness®

TSS - Trojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Čistí traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. 

MTVSS pro imunitní systém

Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. 


Pryč s traumaty

Tento proces používáme v případech, kdy je tělo traumatizováno. Mění to, co zablokuje trauma na místo a odstraňuje šok a trauma z těla. Ruší především účinek kumulativního traumatu na tělo. Tento proces odstraní vše, co uzamklo trauma do konkrétního místa. 


Jak být konečně sám sebou?

Tento proces eliminuje, rozpustí a změní vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. Kolikrát jste si říkali, že to určitě nebudete dělat jako vaše máma nebo táta?! A kolikrát jste se přistihli při tom, že reagujete stejně jako oni?! Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí. 


Hněv a vztek?

Tělesný proces, díky kterému můžete z vašeho fyzického těla odblokovat hněv a vztek. Jak jsme již v Access zvyklí, není důležité znát příčinu, stačí si vybrat novou realitu.

Tento tělesný proces uvolní přesně to, co je jeho vlastní definice hněvu a vzteku.


Odblokuj, odemkni a uvolni své tělo

Tento tělesný proces je dobrá metoda pro relaxaci osob, které se nedokáží uvolnit. Tento proces může pomoci osobě s napjatými, svázanými svaly, která má prvky anafylaktického šoku. Kdekoli je nějaké trauma, existuje velká šance, že anafylaktický šokový proces bude přínosem. Šok může být také z hodnocení nebo z přijatých úhlů pohledů jiných lidí. Je-li na Vás namířeno neuvěřitelné množství názorů druhých, pak to Vaše tělo může šokovat. Tento proces provádíme v oblastech bolesti způsobených přepracovanými nebo vyčerpanými svaly.

Pohnete-li se a Vaše tělo se zamkne, tento proces ho odemkne.


Chcete lehkost na místo tíhy této reality?

Tělesný proces, který odstraňuje tíhu a vážnost, se kterou se znažíme zapadnout do této reality. Proces vhodný pro osoby trpícími negativitou. Vhodný pro každého, kdo chce více komunikovat se svým tělem a eliminovat všechna místa, každou buňku, kde přijímáme morálku a kulturu, ve které žijeme, za vlastní.

Nechte tíhu úhlů pohledu, které ostatní mají na vás nebo na cokoliv, a které jste uložili do vašeho těla odejít. Kolik lehkosti můžete pocítit ve svém těle?


Circuitry

Obnoví hladký tok energie v těle, který je přerušen v důsledku tělesných traumat (nehody, operace, pořezaná či roztržená kůže, záchvaty). Tyto přerušené obvody mohou mít vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat.

Lymfatická energetická masáž

Rozproudí a obnoví tok vaší lymfy, zmenší otoky. Pomůže také se záněty dutin a problémy s ušima a sluchem.


.......... a mnoho dalších
 

 

restarthlavy@gmail.com
objednání: 605 214 315
Copyright 2018© Restarthlavy.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one